"Baltosios pirštinės" lankėsi Mažeikių raj. savivaldybėje

2014-11-20 19:53:25

Lapkričio 18 d. Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Administracijos direktorius Bronius Kryžius priėmė pilietinės iniciatyvos „Baltosios pirštinės“ atstovus – Luką Kornelijų Vaičiaką, Simą Simanauską, Paulių Gritkų. 

Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės tarybos narys Vytautas Mažeikis, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Paradnikas, Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėjas Mantas Badaukis.
S. Simanauskas trumpai pristatė vizito tikslą – išsiaiškinti, kuo gali būti naudingos „Baltosios pirštinės“ Mažeikiuose, taip pat papasakojo iniciatyvos „Baltosios pirštinės“ susikūrimo istoriją, pagrindinę veiklą ir siekiamybes. 
Savivaldybės vadovai priminė, kad rimtų pažeidimų, vykstant rinkimams, Mažeikių rajone nefiksuota, tačiau labai gerai, kad šios organizacijos savanoriai ne tik šviečia gyventojus, bet ir  skatina būti pilietiškais ir  išreikšti savo valią rinkimuose.
 Administracijos direktorius B. Kryžius kvietė pilietinės iniciatyvos „Baltosios pirštinės“ savanorius stebėti rajono rinkiminių apylinkių komisijos narių darbą ir taip prisidėti formuojant teigiamą nuomonę apie skaidrius rinkimus.
 Mero pavaduotoja S. Bernotienė „Baltųjų pirštinių“ atstovams siūlė aktyviau bendrauti su krašto jaunimu, palaikyti ryšį su rajono švietimo įstaigomis siekiant ugdyti pilietišką ir aktyvų žmogų.
Mažeikių raj. savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus informacija