"Baltosios pirštinės" Baltijos kelio 25-mečiui skirtame renginyje "Koks tu ir aš - tokia ir Lietuva"

2014-08-21 19:46:30

Rugpjūčio 23 d. Vilniuje, prie Baltojo tilto, vyks Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojamas renginys „Koks tu ir aš – tokia ir Lietuva“, skirtas Baltijos kelio 25-mečiui paminėti. Renginyje prisitatys ir "Baltosios pirštinės". 

Renginio dieną, nuo 12 iki 18 val. minėjimo svečiai bus kviečiami dalyvauti pilietinių iniciatyvų dienoje, kurios tikslas - parodyti, ką šių dienų žmogui reiškia pilietiškumas. Džiaugiamės, kad esame kviečiami prisistatyti ir pabendrauti su „Koks tu ir aš – tokia ir Lietuva“ svečiais ir dalyviais. Kad pažintis būtų naudinga ir įdomi, "Baltosiomis pirštinėmis" besidomintiems ruošiame mažą iššūkį - protmūšį apie rinkimų tvarką Lietuvoje, dažniausiai pastebimus pažeidimus ir kitus rinkiminiu laikotarpiu svarbius dalykus. 

Taigi, rugpjūčio 23 d. kartu su kitomis puikiomis plietinėmis iniciatyvomis, interaktyviomis meninėmis dirbtuvėmis, sporto turnyrais, muzikiniais pasirodymais ir diskusijomis, lauksime Jūsų prie  Baltojo tilto. Minėjime po 25-erių metų, ko gero, visi sutiksime, kad koks tu ir aš - tokia ir Lietuva.