Dėkojame savanoriams!

2014-05-28 14:49:40

Savanoriai savo elgesiu aiškiai pasakė - mes tikime Lietuvos ateitimi, mes tikime skaidria politika, mes tikime savo pilietinėmis galiomis. Mes, "Baltųjų pirštinių" savanoriai, prisidėjome prie to, kad šiemet pokytis įvyko. 

Lenkiuosi žemai prieš visus "Baltųjų pirštinių" savanorius. Jūs padarėte didelį darbą Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų metu, apie tai kalba ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje gyvenantys Jūsų bendrapiliečiai. Jūs dar kartą savo veiksmais pademonstravote pilietinę savimonę ir jėgą, kuri padeda užtikrinti skaidresnius rinkimus. Jūs esate pavyzdiniai Lietuvos piliečiai, kurie net tik kuria savo valstybę, bet ir įkvepia kitus kurti. 


Dėkoju kiekvienam "Baltųjų pirštinių" savanoriui, kuris neatlygintinai skyrė savo asmeninį laiką stebėti rinkimus, prisidėjo savo žiniomis ir idėjomis kūrybiškai sprendžiant rinkimų pažeidimų keliamus iššūkius bei skatino kitus tai daryti. Kiekvienas Jūsų prisidėjo prie kūrimo tokios Lietuvos, kokią norite matyti – Lietuvos, kurioje Jums gera gyventi ir dirbti. 

Dėkoju visiems, kas negalėdamas skirti laiko, prisidėjo finansiškai ar kitaip paremdamas "Baltųjų pirštinių" pilietinį judėjimą. Ačiū Jums.

Jūs - nuostabūs žmonės. Kartu mums tikrai pavyks.

 

Baltųjų pirštinių iniciatorius

Tadas Langaitis